Home » Higiena » Lampy owadobójcze rażące MO-EL

Lampy owadobójcze rażące MO-EL

Wiosna to czas, w którym powoli zaczynamy odczuwać niedogodności związane z namnażaniem się insektów. Są one wszędzie: w dużych miastach, na wsi, w otoczeniu lasów, parków – ich obecność jest widoczna właściwie wszędzie Niestety, insekty są w stanie skutecznie utrudnić nam normalne funkcjonowanie, a w najlepszym wypadku: przeszkadzać w trakcie rodzinnego pikniku czy też grilla na świeżym powietrzu. Czy istnieją skuteczne metody na walkę z nimi? Jakie insekty są najczęściej dla nas problemem? Najwięcej problemów pojawia się wraz z pojawieniem się komarów – są to uciążliwe insekty, których ugryzienia powodują powstawanie drobnych ran, zaczerwienienia oraz uczucia nieprzyjemnego swędzenia. Oczywiście komary mogą być odpowiedzialne za przenoszenie groźnych chorób. Innymi owadami, których ugryzienia mogą zagrażań naszemu zdrowiu to oczywiście osy – wiele osób jest uczulonych na ich jad, dlatego też ukłucie żądłem może być niezwykle groźne. Wiele osób narzeka również na insekty chętnie ?wpadające? do domów przez okna – muszki, komary. Jak skutecznie chronić się przed ich obecnością?

Z pewnością najczęściej stosowanym rozwiązaniem są kosmetyki odstraszające owady. Dla wielu osób to jednak zdecydowanie za mało. Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się lampy owadobójcze rażące, których działanie oparte jest na emitowaniu widma światła o określonej jasności. Lampy te stosowane są najczęściej w przypadku insektów takich jak komary, ćmy, osy, muchy. Lampy te zwabiają do siebie owady, te za są eksterminowane przy pomocy temperatury. Lampy są bezpieczne w użytkowaniu, a ich niewątpliwą zaletą jest możliwość wykorzystania zarówno na zewnątrz domu, ale też wewnątrz pomieszczeń, na budowach oraz halach produkcyjnych. Lampy tego typu zazwyczaj posiadają również długi kabel zasilający, dzięki czemu możliwe jest postawienie ich w miejscu najkorzystniejszym. Lampy rażące emitują interesujące dla owadów światło – w ten sposób owady są zwabiane w pułapkę. Działanie lamp jest niezwykle ekonomiczne z punktu widzenia poboru energii. Dodatkowo ich konstrukcja sprawia, iż są to niezwykle wytrzymałe urządzenia.

Gdzie znaleźć można tego rodzaju sprzęt? Z pewnością w sklepach internetowych, oferujących tego rodzaju sprzęt. Istnieją firmy, specjalizujące się w tworzeniu lamp rażących na owady. Z pewnością można ich szukać również w sklepach gospodarstwa domowego – znajdziemy w nich również wiele innych możliwości walki z insektami.

Czy istnieją zasady bezpieczeństwa użytkowania lamp rażących? Użytkownicy lamp rażących powinni pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości od elektrycznej kratki. Emitowane światło fioletowe nie jest niebezpieczne dla oczu człowieka.

Czy lampy rażące są skuteczne? Zdecydowanie tak – są one znacznie skuteczniejsze niż chemiczne środki owadobójcze, takie jak plastry czy lepy. Lampy są urządzeniami posiadającymi gwarancję producenta, dlatego też nawet w przypadku awarii można liczyć na pomoc serwisu. Lampy doskonale sprawdzą się również w restauracjach czy innych miejscach publicznych.

Lampy owadobójcze rażące dostępne u nas w sklepie

Lampa owadobójcza rażąca Cri-Cri 308A MOEL

Lampa owadobójcza rażąca Cri-Cri 308A MOEL

Lampa owadobójcza CRI 300 N MOEL

lampa owadobójcza rażąca Cri 300N moel

Kontakt

sklep higieniczny.plSklep Higieniczny.pl
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Tel. 733 888 555
http://higieniczny.pl/