Cook&Love sklep z wyciskarkami do soków

Cook&Love sklep z wyciskarkami do soków
Nazwa spółki:
Cook&Love sklep z wyciskarkami do soków
Kategoria spółki:
Opis spółki:

Szukasz wyciskarki do soków wydajnej, w konkurencyjnej cenie oraz zapewniającej doskonałą jakość produktu? Z pewnością warto postawić na wyciskarkę Hurom HH P Type, która jest prawdziwą rewolucją i z pewnością stanie się prawdziwym przyjacielem dla każdej rodziny. Wyjątkowe parametry techniczne oferowanego modelu oraz doskonały design sprawią, iż wyciskarka ta stanie się także piękna ozdobą dla każdej kuchni.

Wyciskarka Hurom HH P Type została wyposażona w innowacyjny mechanizm obrotowy. technologia ta pozwala na wyciskanie soku bez utraty cennych składników odżywczych, witamin, soli mineralnych. Możliwe jest też wykorzystanie do 30% większej ilości produktów, co również generuje znacznie mniejszą ilość odpadków. Niewielka prędkość działania mechanizmu ( 40 obrotów na minutę) nie powoduje podgrzewania soku – wpływa to znacząco na jakość produktu spożywczego.
Silnik przygotowany jest do 30-minutowej pracy bez przerwy. To jednak nie jedyne zaskoczenie dla użytkowników. Model Hurom HH P Type posiada również nowoczesny wałek ślimakowy o nazwie 2G, posiadający podwójną łopatkę
Silnik wyciskarki jest odpowiednio zabezpieczony przed przegrzaniem. System mechanizmu nie załączy się również kiedy którykolwiek z elementów jest niewłaściwie włożony.
Hurom HH P Type posiada dwa rodzaje sit: do soków oraz do musów. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie dwóch rodzajów produktów. Sito do musów posiada znacznie większe oczka, przez co możliwe jest zagęszczenie soku smakowitymi cząstkami owoców czy warzyw.

Czy utrzymanie w czystości tej wyciskarki jest trudne? Zdecydowanie nie! Czyszczenie modelu Hurom HH P Type nie jest trudne – konieczne jest rozłożenie kolejnych elementów i przemycie ich pod bieżącą wodą. Zadanie to znacząco ułatwią dołączone do zestawu szczotki. Wyciskarkę czyścić można również automatycznie – w tym wypadku konieczne jest zamknięcie zaworu i nalanie do wnętrza urządzenia ok. 200 ml wody. Załączony mechanizm pozwoli na oczyszczenie wnętrza wyciskarki z resztek pożywienia.

Co wchodzi w skład zestawu?
obudowa wyciskarki wraz z silnikiem
komora wsadowa
pokrywa komory wsadowej
wieszak na akcesoria
pojemniki na odpadki, pojemnik na sok z pokrywką
szczotka obrotowa
wałek ślimakowy
misa
sito uniwersalne, sito do musów
szczotka wielofunkcyjna oraz okrągła
popychacz
instrukcja obsługi.

REGON spółki:
360007888
NIP Spółki:
6161473965
Telefon do spółki:
733 999 777
Siedziba spółki:
ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław
  • Cook&Love sklep z wyciskarkami do soków
  • Cook&Love sklep z wyciskarkami do soków
  • Cook&Love sklep z wyciskarkami do soków
  • Cook&Love sklep z wyciskarkami do soków