Suszarki do rąk World Dryer Sklep Higieniczny.pl

Suszarki do rąk World Dryer Sklep Higieniczny.pl
Nazwa spółki:
Suszarki do rąk World Dryer Sklep Higieniczny.pl
Kategoria spółki:
Opis spółki:

Suszarka do rąk Xlerator również dostępna jest z zestawem mocującym. Serie suszarek do rąk World Dryer Model A i AirMax oferowane są w wersjach do mocowania w ścianie z wysoce trwałymi obudowami żeliwnymi lub z nierdzewnej stali (na przykład modele RA5-Q974, XRA5-Q974, M5-Q974, XM5-Q975). Zestaw mocujący sprzedawany jest razem z samym urządzeniem. W celu zamocowania suszarek konieczne będzie wykucie odpowiednich otworów w ścianie, w tym przypadku wchodzi więc w grę nieco więcej pracy remontowej niż w przypadku suszarek do rąk montowanych na powierzchni.
Suszarkę do rąk AirForce można zakupić wraz z dodatkowym, dopasowanym do suszarki zestawem montażowymt (KJR-973) umożliwiającym mocowanie jej w ścianie.
Możesz także kupić zestaw do montażu w ścianie do suszarek Airspeed i NoTouch, niemniej w tym przypadku suszarka nadal wystawać będzie ze ściany na odległość przekraczającą 4 cale (ok. 10 cm), co uniemożliwia spełnienie wymogów norm ADA w przypadku montażu w strefie przejściowej, ale zapewni więcej wolnej przestrzeni.

Ciche Suszarki Do Rąk:
Poniżej znajdziesz listę suszarek do rąk pod względem generowanego przez nie hałasu. Przyjęto bardzo ogólną zasadę, według której im wyższy poziom hałasu, tym krótszy czas suszenia i większa trwałość suszarki.
Silniki indukcyjne
? Suszarki do rąk Electric-Aire LE 70 dB
? Suszarki do rąk Airspeed i NoTouch 71 dB
? Suszarki do rąk Nova 4 74 dB
? Suszarki do rąk Nova 5 74 dB

Silniki Szczotkowe
? Suszarki do rąk Model A od World Dryer 75 dB
? Suszarki do rąk AirMax od World Dryer 83 dB
? Suszarki do rąk AirForce od World Dryer 85 dB

Dla Twojej informacji: istnieje szereg szybkich suszarek do rąk, których poziom głośności wzrasta nawet powyżej 90 dB, kiedy ręce umieszczone są pod suszarką (nie dotyczy powyższych suszarek)

Tanie suszarki do rąk:
Jeśli największe znaczenie dla Ciebie ma cena, zapoznaj się z dwoma poniższymi modelami suszarek do rąk, które mają świetne parametry:

Suszarki do rąk Electric-Aire LE
Suszarka do rąk Nova 1
Elektryczne suszarki do rąk
Posiadanie elektrycznej suszarki do rąk może być wielce wygodne i oszczędne. Nie będziesz musiał skorzystać z pomocy elektryka, aby zamontować suszarkę, możesz też wykorzystać istniejące gniazdo na ścianie. Wiadomo mi tylko o jednej elektrycznej suszarce do rąk, dostępnej na terenie USA, która posiada certyfikat UL (dla wersji z przewodem przyłączeniowym), a jest nią Suszarka do rąk Nova 1 z przewodem przyłączeniowym, model 0833.
Podłączenie kabla z wtyczką do 115-voltowej suszarki do rąk jest całkiem proste, niemal każdy model można też zakupić u niektórych sprzedawców w wersji z przewodem. Jeśli kupujesz suszarkę do rąk z przewodem przyłączeniowym inną niż Nova 1, powinieneś sprawdzić czy gwarancja producenta i certyfikat UL są nadal ważne w przypadku przeprowadzenia modyfikacji urządzenia przez osoby nieupoważnione przez producenta. Kiedy opracowywano suszarkę Nova 1 w wersji z przewodem przyłączeniowym, przedsięwzięto szczególne środki ostrożności, aby suszarka mogła zostać uznana za bezpieczniejszą i uzyskać zatwierdzenie UL.

REGON spółki:
360007888
NIP Spółki:
6161473965
Telefon do spółki:
733 888 555
Siedziba spółki:
ul. Aleksandra Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław
  • Suszarki do rąk World Dryer Sklep Higieniczny.pl