Skup aut Auto GTA Wrocław

Skup aut Auto GTA Wrocław
Adres www spółki:
Nazwa spółki:
Skup aut Auto GTA Wrocław
REGON spółki:
020742967
NIP Spółki:
8951876724
Kategoria spółki:
Opis spółki:

Aktualnie dużo osób wybiera nasz skup aut. Dlaczego firma o nazwie Auto GTA to jednak znakomity wybór? Nasz skup samochodów to wieloletnie doświadczenie. W końcu w branży motoryzacyjnej siedzimy już od 2009 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie. Chcemy podkreślić, że współpracujemy nie tylko z Klientami indywidualnymi, ale także z biznesowymi.

Działamy w głównej mierze na obszarze województwa dolnośląskiego. Dodatkowo czasami świadczymy usługi również w województwie opolskim i lubuskim. Nasza firma kupuje wszystkie auta począwszy od rocznika 1990. Możesz nam sprzedać nie tylko samochody praktycznie nowe lub mało co używane. Kupimy od Ciebie również inne pojazdy – zniszczone, powypadkowe lub uszkodzone itp.

Gwarantujemy pomoc, uczciwe traktowanie oraz atrakcyjne warunki finansowe… Nie powinno zatem dziwić, że nasza firma ma rok po roku kalendarzowym coraz więcej Klientów. Ty też możesz dołączyć do tego grona. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony, ponieważ u nas tak naprawdę nie ma zbędnych formalności, a gotówka szybko trafia do Klienta.

Telefon do spółki:
730117117
Siedziba spółki:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław