Helemejko Centrum Medyczne – terapia zespołu suchego oka

Helemejko Centrum Medyczne – terapia zespołu suchego oka
Adres www spółki:
Nazwa spółki:
Helemejko Centrum Medyczne – terapia zespołu suchego oka
REGON spółki:
930332280
NIP Spółki:
8981029578
Kategoria spółki:
Opis spółki:

Ewidentnie macie problem z zespołem suchego oka? W takim razie zapraszamy do nas. Centrum Medyczne Helemejko z Wrocławia pomaga właśnie między innymi z tym konkretnym problemem, który jest bardzo uciążliwy, prawda? Nie da się ukryć, że zespół suchego oka skutecznie odbiera radość z każdego kolejnego dnia. Na szczęście ten kłopot może być wyeliminowany.

Chcielibyśmy zauważyć, że jesteśmy zespołem profesjonalistów. Mamy bardzo dużo wiedzy teoretycznej oraz praktyki w tym zawodzie. Zespół suchego oka jest leczony poprzez dokładnie przygotowane i przeprowadzone zabiegi. Wystarczą tak naprawdę jedynie 4 sesje w ciągu zaledwie jednego tygodnia, aby uporać się właśnie z tym konkretnym problemem. Wrocławskie Centrum Medyczne Helemejko to gwarancja skuteczności, aczkolwiek nie tylko.

Co jeszcze zapewniamy naszym pacjentom? Odpowiednie przygotowanie do zabiegu oraz niezbędne wskazówki dotyczące tego, co należy robić po operacji, żeby nie występowały żadne dolegliwości. Pojedyncza sesja trwa zaledwie 20 minut i jest całkowicie bezpieczna.

Telefon do spółki:
660206896
Siedziba spółki:
Helemejko Centrum Medyczne ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław