Pomiary natężenia oświetlenia – oferta firmy Energotel Warszawa

Pomiary natężenia oświetlenia – oferta firmy Energotel Warszawa
Nazwa spółki:
Pomiary natężenia oświetlenia – oferta firmy Energotel Warszawa
REGON spółki:
020642326
NIP Spółki:
8821939001
Kategoria spółki:
Opis spółki:

Energotel to doświadczona firma, która działa na rynku od 1998 roku zapewniając wsparcie w zakresie usług energo-elektrycznych czy też telekomunikacyjnych. Możemy pochwalić się bardzo szerokim doświadczeniem, które daje nam możliwość na realizację wielu różnych usług spełniających najwyższe standardy.

W zakresie usług, które realizujemy, znajdują się między innymi pomiary skuteczności ochrony przeciwpożarowej, rezystancji izolacji przewodów, pomiary uziomów instalacji odgromowej, pomiar natężenia oświetlenia oraz wiele innych usług. Cały czas inwestujemy w nowoczesny sprzęt, co pozwala nam na wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi normami.

Nasza ekipa specjalistów do każdego zadania podchodzi profesjonalnie i dba, aby być w stanie poradzić sobie z realizacją nawet bardzo trudnych zleceń. Możemy pochwalić się posiadaniem bardzo pozytywnych referencji pochodzących od wielu klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług. Każdy kto potrzebuje usług energo-elektrycznych na terenie Warszawy i pobliskich miejscowości powinien zapoznać się z naszymi usługami.

Telefon do spółki:
228375716
Siedziba spółki:
https://energotel.net.pl/pomiary-natezenia-oswietlenia/