Szczotki-Przemyslowe.pl – internetowy sklep ze szczotkami technicznymi

Szczotki-Przemyslowe.pl – internetowy sklep ze szczotkami technicznymi
Kategoria spółki
Opis spółki

Sklep Szczotki Przemysłowe powstał z pasji do ludzi i oferowanych produktów. W ofercie można znaleźć bogatą ofertę szczotek technicznych, które są trwałe i funkcjonalne. W sklepie klienci mogą zakupić szczotki tylko sprawdzonych marek: Kullen, Tribollet, czy Koti. Szczotki techniczne znajdują swoje zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.

Ponadto można je używać w zakładach komunalnych, a także sprawdzą się dla producentów maszyn. Bogata oferta to różne rodzaje szczotek technicznych - szczotki listwowe w obudowie aluminiowej, szczotki zaciskane w szynach stalowych. Firma na przestrzeni wielu lat zdobyła bezcenne doświadczenie, które obfituje w najwyższą jakość świadczonych usług.

Sklep Szczotki Przemysłowe prowadzi współpracę z kilkoma tysiącami firm w czterech krajach świata. W tym sklepie klienci mogą znaleźć każdy rodzaj szczotek. Specjaliści zawsze profesjonalnie doradzą w doborze odpowiednich szczotek. Sklep Szczotki Przemysłowe to jedyny taki sklep w Polsce i na świecie.

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

REGON spółki
122961742
NIP Spółki
7352858145
Telefon do spółki
756409002
Siedziba spółki
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
  • Szczotki-Przemyslowe.pl – internetowy sklep ze szczotkami technicznymi