Sklep Winrol – sprzedaż i montaż żaluzji drewnianych

Sklep Winrol – sprzedaż i montaż żaluzji drewnianych
Kategoria spółki
Opis spółki

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży m.in. Rolet dachowych, żaluzji drewnianych, czy zasłon. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na fachowe doradztwo i profesjonalne podejście do każdego Naszego klienta. Każdą wizytę jesteśmy w stanie dostosować indywidualnie do Państwa potrzeb i spotkać się w wybranym przez Państwa terminie.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

W każdym zleceniu staramy się maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zlecenie, co przekłada się na szybszą realizację zamówienia. Wszystkie produkty, oraz usługi wykonywane przez Naszą firmę objęte są 2-letnią gwarancją a dodatkowo świadczymy także serwis pogwarancyjny.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

Drewniane żaluzje od lat zyskują sympatię osób ceniących sobie komfort i estetykę, dlatego też Nasze produkty wykonywane są z jakościowo najlepszych możliwych materiałów. Indywidualne dopasowanie żaluzji drewnianych sprawi, że odnajdą się one w każdym wnętrzu i za każdym razem będą świetnie spełniać Swoją funkcję. Dzięki Naszemu doświadczenie zaufało Nam już wiele firm, tych większych i tych mniejszych.

WinRol Rolety i Żaluzje

REGON spółki
022023461
NIP Spółki
8982119415
Telefon do spółki
506276482
Siedziba spółki
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
  • Sklep Winrol – sprzedaż i montaż żaluzji drewnianych
  • Sklep Winrol – sprzedaż i montaż żaluzji drewnianych