Wrocławski serwis laptopów ForceGSM

Wrocławski serwis laptopów ForceGSM
Kategoria spółki
Opis spółki

ForceGSM to serwis telefonów i laptopów, który na terenie Wrocławia istnieje na rynku od 2009 roku. Najważniejszą kwestią, która jest istotna dla nas, jest zadowolenie naszych klientów i dlatego też staramy się zapewniać najwyższe standardy obsługi. Aktualnie nasz zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje naprawę telefonów różnych marek oraz wielu różnych usterek. Możemy podjąć się naprawą telefonów Xiaomi, LG, HTC, Apple, Samsung i wielu innych.

Salon ForceGSM

ForceGSM - serwis laptopów Wrocław

Zakres usług, które realizujemy, obejmuje między innymi wymiany szybki, obudów, wyświetlacza telefonu czy też przywracanie telefonu po zalaniu do pełnej sprawności. Zaletą naszych usług jest to, że nie tylko realizujemy naprawy na miejscu w naszym serwisie, ale także oferujemy usługi mobilne oraz wysyłkowe.

Jest to bardzo wygodna opcja dla każdego, kto potrzebuje naprawionego telefonu na szybko, albo nie ma możliwości bezpośredniego dotarcia do naszego serwisu. Jesteśmy pewni, że zaufanie naszemu serwisowi to doskonały pomysł dla osób potrzebujących sprawnego telefonu.

ForceGSM

REGON spółki
021020124
NIP Spółki
8842510527
Telefon do spółki
783675000
Siedziba spółki
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
  • Wrocławski serwis laptopów ForceGSM